فایل های دسته بندی رشته برق و مخابرات - صفحه 1

دانلود پروژه بررسی کمپرسورها و انواع آن

دانلود پروژه کمپرسورها و انواع آن - کُمپرِسورها یا متراکم کننده‌ها می‌توانند برای فشرده کردن گاز یا مایعات به کار رود. البته در حالت دوم به آن پمپ می‌گویند. در برخی دستگاه‌ها و ماشین‌آلات کمپرسورها وسایلی هستند که توسط آنها هوا فشرده شده و سپس به سمت قسمت احتراق فرستاده می‌شود.

قیمت : 35,000 تومان

توضیحات بیشتر دریافت فایل

دانلود پروژه بررسی نقش شارژر ها در پست های برق

دانلود پروژه بررسی نقش شارژر ها در پست های برق - شارژر وسیله ای است که طبق اصول الکترونیک قدرت کار کرده و ولتاژ متناوب را به مستقیم تبدیل می نماید . جریان مستقیم همیشه در یک مسیر جاری می شود (همیشه مثبت و یا همیشه منفی است) ولی ممکن است میزان آن کاهش یا افزایش پیدا کند.

قیمت : 15,000 تومان

توضیحات بیشتر دریافت فایل

دانلود مقاله كليد قدرت يا بريكر

دانلود مقاله كليد قدرت يا بريكر - ديژنكتور (بريكر، كليد قدرت، مدار شكن) وسيله‌اي مكانيكي است كه مي‌تواند در مواقع لزوم جريان عادي شبكه و در صورت بروز خطا، جريان اتصال كوتاه مدار را بطور سريع قطع كند.

قیمت : 25,000 تومان

توضیحات بیشتر دریافت فایل

دانلود مقاله پرتو كاتدي

دانلود رایگان مقاله پرتو كاتدي - هنگامی که دو قطعه فلز کاتد (مثبت) و آند (منفی) که دارای حداقل ۱۰۰۰۰ ولت برق و در یک محفظه شیشه‌ای بسته باشند، آنگاه در صورت کاهش فشار هوای درون محفظه، یک پرتو نامریی از قطب - به + مثبت می‌رود که به آن پرتو کاتدی می‌گویند.

قیمت : 25,000 تومان

توضیحات بیشتر دریافت فایل

دانلود پروژه انواع کنسول و کراس

دانلود پروژه كراس آرم (کنسول) Cross Arm -جهت نگهداری سيم ها و مقره ها روی تیر از کنسول استفاده می شود. كراس آرم نوعی کنسول به شکل بازوی متقاطع با پایه است که در شبکه های توزیع به طور انبوه استفاده می شود.

قیمت : 25,000 تومان

توضیحات بیشتر دریافت فایل

دانلود پروژه کابل خودنگهدارنده

دانلود رایگان پروژه کابل خودنگهدارنده هوایی در شبکه توزیع - مصرف کنندگان انرژی الکتریکی در کشورهای پیشرفته بویژه در طی چند دهه اخیر شاهد روند رو به رشد استفاده از انواع خطوط هوائی عایق شده در شبکه های توزیع هوایی می باشند.

قیمت : 25,000 تومان

توضیحات بیشتر دریافت فایل

پایان نامه بررسی پست های فشارقوی کپسولی (GIS)در شبکه های انتقال و توزیع انرژی

با توجه به افزايش مصرف, توليد انرژي الكتريكي بايستي در ارتباط كامل با نحوه توزيع و پخش انرژي آن باشد. در مراكز شهري چگالي انرژي موجب گشته تا با توجه به كمبود فضا و ايمن لازم در سيستم كاري, بكار گيري پستهاي GIS در مقايسه با انواع ديگر پستها در كشور ما مورد بررسي و توجه قرار گيرد كه اين اهميت چه نظر ف

قیمت : 90,000 تومان

توضیحات بیشتر دریافت فایل

دانلود پروژه بررسی عایق های فشار قوی

از خطوط انتقال نيرو به منظور انتقال سيگنالهاي مختلف جهت اندازه گيري و كنترل از راه دور، مكالمات تلفني و سيگنالهاي حفاظتي جهت ارسال و دريافت فرمان از پستهاي ديگرا ستفاده مي شود. جهت جلوگيري ا ز تداخل اين سيگنالها كه داراي فركانس بالا مي باشند.

قیمت : 25,000 تومان

توضیحات بیشتر دریافت فایل